Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megvagyok fázva és tegnap...

Megvagyok fázva és tegnap este fele kimentem orrot fújni és akkor ' roppant ' a fülem valami ötletet kaphatnék orvoson kívül?

Figyelt kérdés
Próbáltam jobb lábon ugrálni meg minden.. de semmi. És nem azért van bedugulva mert nem mosom a fülem, eddig semmi problémám nem volt ilyennel kapcsolatban..csak 1 napja egy átlagos orr fújás óta. előre is köszönöm
2013. júl. 6. 10:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Estefele :-)
2013. júl. 6. 10:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele ! A fejeden levő különböző nyílások , összefüggésben vannak egymással egy sorozat üregeken, és csatornákon keresztül. Amikor meg vagy fázva, ezek az üregek feltöltődhetnek, elzáródhatnak. Amikor az orrodat fújod, némelyik ezek közül az elzáródások közül felszabadul, mintha egy pezsgő dugó kirepülne
2013. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) és tényleg igaz egyszer bedugul egyszer nem csak ez volt az első esetem ilyennel ami 1-2 napig tartott
2013. júl. 9. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!