Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Viszketést érzek napi kb 10x...

Viszketést érzek napi kb 10x a karomon, combomon, és a törzsemen. Amint megvakarom csalánkiütésszerű vörös hólyagok jönnek ki rajtam elég nagy területen, ami kis idő múlva elmúlik. HELP, mert megőrülök tőle! Mi lehet ez? Mitől van?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen soha, kb 2 hete kezdődött. Orvosnál még nem voltam, A bőrömet kenem testápolóval mert nagyon száraz alapjáraton is.24 éves lány vagyok.Éjjel nappal egyaránt viszket, van, hogy erre kelek fel alvás közben
2013. júl. 7. 14:29
 1/3 Szonjus ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, de lehet, hogy allergiás vagy, nem ettél új dolgot mostanában, nem változtattad meg a mosóporod, vagy bármilyen kozmetikai terméked stb.?
2013. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Voltam, kaptam gyógyszert allergia ellen, plusz kiütések ellen, de ő sem tudta megmondani h konkrétan mi ez. Most szedem a gyógyszert és várom a javulást nem nagyon van.

Egyébként tök olyan mintha allergia lenne, de semmi nem volt ami megváltozott mostanában, sem mosopor öblítő, sem kozmetikum sajnos, pedig örülnék ha megtudnám miért van

2013. júl. 13. 11:06
 3/3 Imola Ágnes ***** válasza:
Ugyan ez a problémám...tapasztaltál javulást? HA igen, milyen kezelés mellett?
2013. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!