Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudom végigaludni...

Miért nem tudom végigaludni az éjszakát?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jó alvó voltam, semmi neszre nem ébredtem fel, egyedül egy mániám volt, teljesen sötétnek kellett lennie, mert egy kis beszűrődő fénytől rögtön megébredtem. Már viszonylag hosszú ideje megváltozott a helyzet, ha a párom megfordul mellettem, az is elég ahhoz hogy felébredjek. Egy jó ideje olyan gonddal is szembesültem, hogy szinte minden éjszaka, vagy már inkább hajnalba 1,5-2-vagy akár 3 órával előbb megébredek, mint ahogy kéne és iszonyatosan kialvatlan vagyok és nem tudom milyen megoldást találjak rá. Az okot sem tudom, ezért tanácstalan vagyok. Aki volt vagy van hasonló helyzetben adhatna néhány tippet/segítséget a problémára.

2013. júl. 10. 12:04
 1/1 Szonjus ***** válasza:
Háziorvos tud segíteni, lehet pszichológiai eredetű, lehet, hogy most nagy rajta a stressz, de lehet egyéb is, a házidoki tudni fogja hova küldjön.
2013. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!