Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tegyem rendbe a gyomromat?

Mivel tegyem rendbe a gyomromat?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentem bulizni,és nem sokat ittam hanem sokfélét. Nem voltam részeg, ma pedig nem volt másnapos, de reggel óta olyan hányinger és hasmenés gyötör , étvágyam semmi. Mit csináljak hogy rendbe tegyem? Holnap mennék dolgozni és 12 órás állós munkám lesz, nem lenne túl jó ha tartana a hasmenés.

Ötletek, valami kis házi praktikák?

Előre is köszönöm.


2013. júl. 14. 19:28
 1/2 gungasam ***** válasza:

A legelső, hogy bedobsz egy-két felest a hányinger ellen.Az ilyen emésztési problémából adódó hasmenés(vagyis nem egy durva vérhas fertőzés) ellen legegyszerűbb egy lósóska tea.

Egy liter vizet felforralsz, beledobsz egy nagy marék jó száraz lósóska virágzatot és ha eléggé lehűlt édesíted kedved szerint és benyakalod.Azonnal hat és nincs utóhatása( nem marad vissza szorulás)

A lósóska ilyenkorra más száraz majd méteres száron virágzata barnállik az utak mentén, száraz, felfelé álló orgona virágzatra emlékeztet a formája.Többen gyomnak tekintik.

Az étvágytalanság ellen elég csak várnod majd elmúlik.A savanyított ételek segítenek ezen leginkább, savanyú káposzta, kovászos uborka,pálinka..stb.

2013. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gungasam ***** válasza:
Ja, és ne felejtsd el elszűrni a teát!
2013. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!