Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek milyen betegség tünetei?...

Ezek milyen betegség tünetei? Hova menjek ezzel?

Figyelt kérdés

Szerdán kezdődött az egész. Kb. 1óra leforgása alatt elrágtam egy csomag rágót utána ettem jégkrémet meg valami csokit (aminek később kiderült, hogy lejárt a szavatossága azért volt furcsa) Tök érthető módon hasmenésem lett. Utána egy fokkal jobb volt, de éreztem, hogy nem a legjobb a gyomrom viszont éhes voltam nagyon igy még vacsiztam egy pirítóst. Este kegyetlen hányingerem lett és forgott a gyomrom, aztán elaludtam és reggelre jó lett. Tegnap diétáztam..délután viszont nagyon rosszul lettem, elkezdtem szédülni, hirtelen erős fáradtságot éreztem, fájt a fejem és visszajött a borzalmas hányinger. Ez órákig tartott, majd minden elmúlt kivéve a hányinger. Csak egy kis kekszet ettem, mert üres volt a gyomrom. Na és mikor lefeküdtem a hányinger mellett megint forgott a gyomrom. Ma lekopogom még semmi bajom, egy vajas kiflivel kezdtem a napot. Ez milyen betegségtől lehet? Hova küldene a háziorvos?

15/L


2013. júl. 26. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyomorrontás tünete, nem küldene sehova. Szigorú diéta 3-4 napig, fűszereset ne egyél. Meleg étel is fokozza a gyomornyálkahártya érzékenységét./ főt krumpli, főtt rizs,főtt sárgarépa, keksz, ropi, sima kifli, zsemle/

Nagyon sok folyadék : szénsavmentes víz, enyhén cukrozott tea / de most ezt sem melegen/.

Ha magas láz vagy folyamatos hányás, hasmenés jelentkezne Fertőzőosztályra küldene infúzióra a kiszáradás veszélye miatt.

2013. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom! Akkor dietazok:)
2013. júl. 26. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!