Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Nagyon rosszul...

Segítség! Nagyon rosszul vagyok!? Menjünk ügyeletre vagy mi segíthet?

Figyelt kérdés
Egész délelőtt a gép előtt ültem, egyszercsak elkezdtem szédülni, azthittem a meleg és úgyis készültem hajatmosni szóval elmentem megmosni a hajam közben hányingerem is lett. Leültem (azóta telefonról vagyok fent) és órák óta szédülök, fáj a fejem, úgy érzem, hogy mindjárt elhányom magam. Ha felállok gyenge vagyok és le kell ülnöm, fáradt vagyok. Megittam egy kávét meg ettem egy kevés kekszet, de nem jobb. Ilyen még sose volt.. És le kéne vinnem a kutyát. Menjek le és hátha jobb lesz vagy menjünk ügyeletre? Esetleg milyen gyógyszer segítene? Előre is köszönöm!
2013. júl. 27. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Folyadékot igyál sokat, hátha jobb lesz. ha nem, ügyelet, természetesen!
2013. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem bírok inni, nem vagyok szomjas:/
2013. júl. 27. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól mondja, inni kell. Teljesen mindegy, hogy szomjas vagy e, vagy van e kedved hozzá, vagy szereted e a csapvizet. Igyál sokat!
2013. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Menjetek el az ügyeletre a biztonság kedvéért.

Valószínűleg a gép előtti rossz testtartás miatt rossz az agyi keringésed.

Kezdj el sportolni holnaptól rendszeresen , mert így teljesen tönkreteszed magad és gondolom nem ez a cél.

Ez a szervezeted részéről egy jelzés, hogy valamit nagyon nem jól csinálsz. A telefon sem jobb ebből a szempontból.

2013. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Muszáj inni, attól jobban leszel. Nem kell egyszerre sokat, 1-1 pohárral legalább fél óránként. Meg hidegvizes borogatás a tarkóra, csuklóra, homlokra.
2013. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hahó ne itt írogass, irány az orvos!!!!!
2013. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
láz?
2013. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor iszok. A rossz testtartástól szoktam rosszul lenni, de nem ennyire.
2013. júl. 27. 19:20
 9/13 A kérdező kommentje:
Lázasnak nem érzem magam.
2013. júl. 27. 19:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Igyál!MINDENFÉLEKÉPPEN!Ha szomjas vagy,ha nem!Ha nem tudsz inni akkor irány az ügyelet,de ahogy írtad gyengének érzed magadat,ha annyira,hogy nem tudsz elmenni akkor hívjátok a mentőket.A lényeg,hogy igyál és utána feküdj e és hideg vizes borogatás a csuklóra,tarkóra,homlokra és mellhasra.Ha ez sem hat akkor tényleg ne itt írogass ha nem azonnal menj ügyeletre,ha nem akkor spuri hívni a mentőket!!

Remélem jobban leszel!Jobbulást!

2013. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!