Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy rosszkor jött rátok a nagywc inger és alig vagy nem is bírtátok visszatartani? Hogy végződött a történet?

Figyelt kérdés
Velem pár napja történt, hogy 2 napig nem kellett wc-znem, harmadik nap reggel, mikor elindultam még nem kellett, délelőtt viszont már elég erősen jött az inger. Általában órákig is vissza tudom tartani, úgyhogy nem aggódtam. Mire visszaértem a kocsihoz viszont már nagyon nehezen bírtam, úgyhogy ráterítettem az ülésre egy fóliát, felhajtottam a szoknyám, nehogy megtörténjen a baleset. :) Persze minden piros lámpát kifogtam. Félúton már nem bírtam tovább, félreálltam, egy kicsit felemelkedtem az ülésből, és odanyomtam a fóliára. Papírzsepivel töröltem meg magam, majd összecsomagoltam a fóliát, és kerestem egy kukát. Iszonyú rossz érzés volt.

2013. júl. 30. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Pfff ember, ha autóval voltál, miért nem álltál meg egy benzinkútnál?
2013. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Te még jól megúsztad. Taxis voltam, fuvarban, mikor elkezdte, de úgy, hogy a veríték kivert. Nagynehezen odaértünk az utassal a címre, azután menekültem egy kicsit nem forgalmas részre. A kocsi és kerítés között hagytam helyet magamnak. De tudok olyanról is, aki összerittyentette magát. Ez van, a természet nagy úr.
2013. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt már párszor, igaz az csak akkor, amikor nem kemény volt az anyag :D

Azt hittem sose érek haza :D Aztán amikor már közel voltam, akkor úgy gondoltam már mindegy, otthon majd kimosom, de szerencsére nem jött ki, csak otthon.

2013. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért nincs minden 5 m-en benzinkút sem...
2013. júl. 30. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan hogy nagyon rámjött, csikorgó fogakkal tudtam csak visszatartani, a gázpedál tövig benyomva, siettem haza. Hazaértem és pont a wc ajtó előtt szartam össze a gatyámat, ilyen kicsin múlt csak.
2013. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!