Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szúr a mellkasomnál?

Miért szúr a mellkasomnál?

Figyelt kérdés
középen a mellem felett, tegnap óta szúr sose éreztem ilyet oan fura érzés..lehet attól hogy pár napja görnyedve félig ülve alszok ??

2013. aug. 5. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, elől a bordaívek nyomódhatnak és amelyik a legnagyobb terhelést kapja ebben a kényszer test helyzetben az fájhat.
2013. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ettől is lehetséges, de lehet ettől a meleg poros száraz időtől is. Én péntek óta takarítóm a kertet mert befejeztük a felújítást és rendet teszünk hogy kinézzen valahogy gondolhatod mekkora por volt a kertbe napokig és azért szúr nekem, ma voltam dokinál ő mondta hogy ez lehet az oka meg az is elég ha az utcán sétál az ember. Hatalmas por van a meleg miatt nincs eső itt nálunk már 1 hónapja nem esett semmi csak pár csepp de az minden volt csak nem eső még a port sem verte fel.

De lehet a görnyedt üléstől is mert ugye ott az izmok dolgozásba vannak terhelve vannak és így jobban fáj.

Próbálj egyenesen aludni, az a legjobb megoldás. De lehet a por miatt is hogy a tüdődbe száll.

2013. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a tüdöm ez... inkább nyelőcs, gyomorsavra is gondoltam már nemtudom, igaz h refluxom van de kezelem és már kicsit jobb a torkom, de tegnap óta meg ez a szúrás. sosem éreztem még ilyet....de elehet csak mozgásszervi mert ha feszitem akkor rosszabb
2013. aug. 5. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem reggel òta beszùr az egész melkasom nembirok egyenesen állni csak ha fekszek akkor jobb..megse birok mozdulni..lehet az a gond hogy hason alszom de nagyon félek hogy miez mert nem mùlik el://
2013. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem szerintem a nyelcsövem, lesugároz a gyomorszájig.....refluxos vagyok de két hete iszom a salvus vizet eddig a torkom kapart most az kezd elmúlni és msot ezt érzem,remek..
2013. aug. 6. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!