Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S. Hívjak mentőt? Mi...

S. O. S. Hívjak mentőt? Mi lehet a hátammal?

Figyelt kérdés
Tegnap este leestem az ágyról és bevertem a hátamat.Tegnap is fájt de nem annyira,de ma kibírhatatlan.Az ágyról nem tudok felállni.A hátam a gerincemnél,olyan középtájtól a nyak csigolyámig fáj.Olyan érzés mintha valami nyomná,de nagyon erősen,és mintha száz tűvel szurkálnák.a szüleim nincsenek itthon,mert dolgoznak.Szomszédaim nincsenek,mert vidéken élek.Mi baja lehet a hátamnak?És hívjak mentőt?
2013. aug. 6. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Segítsetek kérlek!!! :'( Nem tudom mit tegyek...és azt se,hogy mi ez.
2013. aug. 6. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívj egy mentőt, ha tényleg van vmi a gerinceddel az nem játék. Bár kicsit fura, hogy valaki a fájdalomtól az ágyról sem tud felállni, de netezni igen.
2013. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra gyanakszom eltört egy bordád,vagy csak megrepedt.
2013. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha viszont megrepedt, eltört egy bordád, ami valószínű, semmit nem tesznek vele sajnos.
2013. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!