Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem értem miért lehet?

Nem értem miért lehet?

Figyelt kérdés

Xanaxot szedek 0.25et néha! kb két hete intenziven szedtem az elöirtnál többet is esténként!

szedek néha még 1.2 öt!az. a fura hogy amikor beveszem és hatni kezd nagyon megkivánom az alkoholt!

Na meg persze folyamatosan nyujtanák rá! mitöl lehet?



#nyugtató-
2013. aug. 7. 16:52
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Gondolom valami negatív dolog történt életedben hogy több gyógyszert veszel be mint amennyit az orvos felírt. Szerintem ez miatt kívánhatod az alkoholt és a dohányzást,ha jól értettem az utolsó mondatot. Szerintem fordulj orvoshoz,kérj ott segítséget,mielőtt elharapózna ez a dolog.Gyógyszerre alkoholt inni-ez már kábítószerfogyasztásnak minősül. Kívánom hogy sikerüljön rendezni ezt a problámát!

2013. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! hát sokminden történt az biztos meghalt apum 1 éve! anyagi gondok lakásproblémák stb! mondjuk tudom ez nem mentség de eléggé kiborulok néha! szakembernejm elmondani ciki lenne mert feltételezem ujabb és ujabb gyógyszereket irna! Amit mint kiderült az eddig felirtakbol a xanaxot birom csak!
2013. aug. 12. 13:23
 3/3 anonim válasza:
Elhiszem hogy kiborulsz sokszor,nehéz is ez,hiszen amiken átmész nem könnyű dolgok.De ha ezt így folytatod akkor ennek nem lesz jó vége.Ha valamilyen szakemberhez fordulsz nem biztos hogy más gyógyszert ír fel. Lehet hogy jót tenne egy kis beszélgetés,ami rávilágítana a megoldásokra! Az hogy elmondod egy orvosnak vagy szakembernek a problémáidat nem ciki!! Ezért tanulnak hogy másokon segíthessenek! Bízzál bennük!! Üdv.:"első"
2013. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!