Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj? Fejfájás,...

Mi lehet a baj? Fejfájás, hasmenés, gyomorfájás, enyhe hányinger, étvágytalanság, hőemelkedés.

Figyelt kérdés

Szombat délután óta fáj az egész gyomrom főleg a jobb oldalon, de változó. Néha csak bele szúródik. De akkor is fáj ha járkálok, mély levegőt veszek vagy forgolódok az ágyban (ha nem tudok aludni). Enyhe hányingerem is van és olyan hasmenésem,mint a vízfolyás. Étvágyam sincs alig bírok enni vmit még a hasam sem korog. Szombat-vasárnap még a fejem is fájt. Terhes csak nem lehetek, mert 3levél fog.gátlót szedem rendesen és csütörtökön voltunk együtt utoljára.Dokihoz csak csütörtökön tudok menni.

Segítsetek légyszi.


2009. okt. 26. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán elkaptál valami fertőzést. Szerintem menj el orvoshoz, majd felír valamit amitől jobban leszel!
2009. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj csütörtökig!

Szerintem mihamarabb orvoshoz kéne menned, mi van ha szalmonella, vagy valami komoly, és a hasmenés is eléggé aggaszó, mert könnyen kiszáradhatsz, ha nem múlik el! Ha nem leszel jobban hamarosan irány az ügyelet! nem játék! Ha kiszáradsz infúziós kezelés fog kelleni.Igyál sokat, hogy ezt megelőzd! Tudom, hogy pont ilyenkor nincs az embernek kedve inni, de muszály!

2009. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hinném,h szalmonella,mert nem ettem ittam semmi olyat amit máskor nem.Ami tejes volt a reggeli kávé,de ha a tej romlott lett vna akkor "összekapódik" a forró kávétól.

De semmi nem uszkált benne.

Gyógyszert eddig csak cataflamot vettem be 1et szombaton és 1et vasárnap elalvás előtt mert elég erősen fájt a fejem.

Hasfogót sem merek bevenni.Amúgy kamilla teát iszogatok tegnap este óta.

2009. okt. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!