Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni egy kiújulni...

Mit lehet tenni egy kiújulni készülő gyomorfekéllyel? Nagyon fáj pár napja és orvoshoz nem tudom mikor jutok el, mivel akihez korábban jártam másik városban van, de szívesen mennék mégis hozzá, ha nem lesz jobb a helyzet. Kinek mi segít?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Irasd fel rá a gyógyszeredet.A háziorvosodat felhívod,hogy írjon beutalót endoscopiára,és írjon egy receptet amit neked már előzőleg a szakorvos felírt.A gyomor fekély nem játék,ne halogasd sokáig a vizsgálatot.Meg persze nem is biztos,hogy kiújult,ezért is meg kell nézetni.
2009. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyomorvédőt kell íratnod, de azonnal! Arra figyelj, hogy soha NE legyen üres a gyomrod.
2009. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem majdnem lett gyomorfekélyem ,de szerencsére még időbe kezeltek...szerintem most kerüld a savas ételeket és egyél háztartási kekszet ,és kenyeret..ahogy teheted írass fel savmegkötő gyógyszert!!jobbulást!!
2009. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem eszem semmi savasat, fűszerest is ritkán. A dokimhoz kb. 2 hét múlva jutok el. A stresszt kellen valahogy csökkentenem meg az állandó szorongást, de sajnos ez az ami nem megy:(
2009. okt. 28. 22:13
 5/5 anonim válasza:
Kamilla tea minden mennyiségben!!!!!! Nekem nagyon jót tett, amíg nem jutottam el dokihoz, elvidelhetővé tette a fájdalmat. Melegen. Jobbulást.
2009. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!