Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon izzad a tenyerem...

Nagyon izzad a tenyerem állandóan!? Folyt lent

Figyelt kérdés
Minden ok nélkül izzad állandóan most is és nem tudom mitől valami krém vagy valami mit lehetne ellene tenni hogy ne izzadjon??
2009. okt. 28. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta van ez?
2009. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16F vok és kb 2éve
2009. okt. 28. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez vegetatív idegrendszeri instabilitás.

Magyarul tudatosan nem tudod befolyásolni és leginkább a kialakulatlan belső stabilitás hiányát mutatja, de lehet öröklött, alkati is.

Vegetatív disztóniának is hívják és ugyanezt produkálhatja a láb is, mely tünetek társulhatnak magas pulzusszámmal szívdobogással stb.

Ha több tünet egyszerre jelentkezik orvoshoz kellene fordulni.


Ha nem, akkor el kell fogadni és nem harcolni ellene már az is sokat segít.

Gyógymódok belsőleg: Macskagyökér, citromfű, komló, gyógyteák.

Külsőleg: ecetes áztatás és izzadásgátlók helyi alkalmazása.

2009. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ezt sztem nem örököltem faternak nem izzad mit tudok vele csinálni ??
2009. okt. 29. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A 23:23-as kimerítő választ adott.

Olvasgasd el egy párszor, megérted!

( Főleg a végét )

2009. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnap 23.23-as vagyok , szervusz!


Sajnos csak tovább részletezni tudom válaszom, mert azt sejtem talán nem egészen érted.


Lehet örökletes, attól, hogy történetesen édesapádnál nincs jelen. Egyébként is a serdülőkort gyakran jellemzi.

A szervezeted, nevezetesen a vegetatív idegrendszered , nos mondjuk úgy hogy " mindíg picit fél". Erre adja ezeket a testi tüneteket válaszként.

Ezen masszív javulást tudsz elérni, amennyiben a fentebb felsorolt gyógyteákat DM-ben, ROSSMANN-ban, vagy gyógyszertárban beszerzed és kúraszerűen ( 3-4) iszogatod. Egyik sem alakít ki hozzászokást.

A tenyeredet langyos ecetes fürdőben áztasd esténként, úgy hogy utána már nem mosd meg.

Nagyon jó a női SECRET PLATINUM stift és a SCHOLL lábizzadásgátló zselé hazása, de feltétlenül felhívom a figyelmedet, hogy végezz egy kis területen a kezednél próbát, nehogy irritációt okozzannak.

Remélem tudtam neked segíteni:

Ne gondold azt,hogy egyedül vagy a problémáddal és főleg ne szégyenkezz miatta, mert nincs miért.

2009. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!