Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy sima egyszeru fejfajas...

Egy sima egyszeru fejfajas valthat ki ilyen tuneteket?

Figyelt kérdés
Bejottem a varosba, ettem elotte. Aztan kozben megfajdult a fejem meg megeheztem, utana szedultem is es neha ilyen hanyinger jott ram, de csak igy hullamba egy pillanatra. Vettem enni, jol is esett ettem pizzas fornettit, de eleg sokat, jol laktam. Ittam is rendesen. Viszont azota is faj a fejem, szedelgek es neha jon az a hanyinger, de csak egy pillanatra+ almossagot is erzek, de nem keltem koran. Mar reggel is fajdogalt a fejem, gondolom az ehseg meg ratett. Lehet attol? Vagy mi bajom?
2013. aug. 21. 18:06
 1/1 Gyémántlány ***** válasza:

Sok minden okozhat fejfájást, nem kell megijedni annyira! Lehet, hogy a front miatt volt, (eléggé lehűlt a levegő tegnap óta) de megeshet, hogy "mászkál" benned valami kis baci, és emiatt érzed rosszul magad. Igyál sokat, és, ha nagyon rosszul érzed magad, feküdj le pihenni. Vegyél be algophirint, ha kell. Nálam egy fejfájás átlagosan 1-2 napig tart, szerintem még várj, de, ha nagyon nem múlik, dokihoz is mehetsz.

Jobbulást!

2013. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!