Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegessegtol fejfajas vagy...

Idegessegtol fejfajas vagy fejfajastol idegesseg vagy mi van?

Figyelt kérdés
Elmentem ma a varosba es egy eleg idegesito ismerosunk is jott. Nem birtam hallgatni a hulyesegeit. Egy ido utan teljesen faradtnak ereztem az agyam es fajt egy kicsit a fejem. Aztan anya felhivott es nagyon felidegesitett. Akkor mar tiszta idegbetegnek ereztem magam. Utana tok turelmetlen is lettem, mert hat vasarolgattunk es nem volt valahogy turelmem hozza. Utana mar borzasztoan megfajdult a fejem. Hazafele szedultem is (de itt mar volt egy panikrohamom is), hazajottem. Nagyon kivantam az etelt pedig elotte ket oraval megettem egy zsemlet (tudom nem sok, de megse voltam annyira kiehezve) megis nagyon korgott a gyomrom meg nagyon jol esett a kaja. Ettem egy melegszendvicset utana egy szelet sutit, de folyamatosan kivanom az etelt. Enni mar nem akarok. Ja amugy most bontottam ki az uj hajszaritot amit vettem es az se mukodik szoval lehet visszavinni ez meg szinten felidegesitett+ tesom is itt bombolteti a zenet. Amit most erzek az az, hogy feszult es ideges vagyok, rettentoen faj a fejem, szedulok es nagyon rossz. Mellette meg vagyok ijedve es panikolok. Mi bajom?
2013. aug. 23. 20:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!