Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet legyőzni az ilyesfa...

Hogy lehet legyőzni az ilyesfajta depressziót?

Figyelt kérdés

Sajnos nem szeretek kimenni ittonról, de az 2 éve még szörnyű volt, az iskolában majdnem mindennap hánytam. Mostmár saját elhatározástól rengeteget javultam, csak még mindig maradt egy kicsi lelki betegség. Iskolát már teljesen megszoktam, az sem érdekel, hogy vége a szünetnek mindjárt. Viszont elszeretnék menni kondiba, de azon hezitálok, hogy el menjek-e vagy sem. Mert ki kell mozdulni itthontól, új közeg, ismeretlen emberek... attól félek rosszul leszek, és azon vagyok, hogy inkább ne is menjek el :S Mit lehetne tenni?


16/F


2009. okt. 30. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Autogén tréning, pszichológus, kineziológus.

Esetleg egy barátnő, aki átsegítene a kezdeti nehézségeken, akivel el tudnál menni kondizni és nem lennél egyedül?

2009. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szintén 16/F(Kisebb mértékben, de ugyanez volt velem is)

A kondival először is kérdezd körbe az ismerőseidet, hogy valakinek nem lenne-e kedve veled menni akár csak pár alkalommal. Az új közegtől, új emberektől ne tarts. A konditermekben a legtöbb ember nagyon is jó fej. Értem ez alatt, hogy ha csak látja valaki, hogy nem úgy dolgozol, ahogy kéne, odamegy és megkérdezi, hogy segíthet-e, mert nem a legjobban csinálod, stb. Ha kell, kényszerítsd magad, hogy elkezdd. Hálás leszel magadnak később.

2009. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem szerezz füvet és szívjál be, vagy ha gyáva vagy hozzá, akkor szerezz piát és basszál be! akkor legalább tudod, hogy mitől hánysz :D meg lazulsz, szerintem te túl parás vagy és túl feszült. Épp itt az ideje lazítani eggyet!

Nézd, tudom, hogy te nem szívsz, és hogy totál elutasítod az efféle dolgokat, d péntek van. vagyis szombat és legalább lerészegedni kellene 16 évesen.

Na de ne vidd túlzásba . csak fogadd meg a tanácsom, és lazábban veszed majd az akadályokat!

2009. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó tanácsaira hallgatsz, a problmád nem fog megoldódni, csak még tovább bonyolódik.
2009. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen problémáim vannak....:(

hogy sikerült önerőből helyrejönnöd??

nekem már az öngyilkosság is megfordult a fejemben:S

nyugtatókat is szedek...és én sem merek kimozdulni,de amikor mégis akkor olyan jólérzem magam a barátaimmal,csak a kezdet nehéz.

sok sikert neked.

15/L

2009. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyenfajta problémád volt, pontosabban?
2009. nov. 1. 08:20
 7/9 A kérdező kommentje:
*vagyis vannak?
2009. nov. 1. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én sem szeretek elmenni semerre,inkább itthon ülök:((szociális fóbia) iskolából is gyakran lógom,mert minden bajom van ha be kell mennem,mondjuk nagyban elősegíti h nem vagyok egy kedvenc az osztályban -.-"

félévkor tervezek elmenni,és nagyon remélem h ott el fognak fogadni,mert ha nem sztem feladom örökre.:(

de addig még van 2 hónap és minden nap egyre szörnyűbb,de valahogy ki kell bírnom,és már tényleg minden reményem a másik suli...

2009. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mitől lennél rosszul?Vidd magaddal a telefonod és egy megnyugvást ad!
2009. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!