Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon miért nem tudok kakilni?

Vajon miért nem tudok kakilni?

Figyelt kérdés
Eddig soha sem volt ezzel problémám, de 3-4napja fent áll, hogy hiába próbálkozom, nem megy. A hasam eleinte fájt is. nem szóltam senkinek (szülőre gondolok) mert számomra ez kínos téma. Tippek, hogy mit csináljak :( kezdek megijedni! Humoros, gúnyos válaszadók kíméljenek.
2013. aug. 25. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Szia! Ebedre egyel sokat, de tenyleg. Amikor erzed hogy kezdesz teli lenni, egyel meg egy kicsit es utana igyal nagyon sok vizet! Fel litert de ha tobb is megy, hajra! Neken ilyenkor mindig sikerul, kaja utan egybol rohanok a wcre:D
2013. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most készülök pont enni. megpróbálom. de már napok óta ez van. ez nem egészséges. milyen bajaim lehetnek ettől? orvoshoz semmiképp nem akarok menni
2013. aug. 25. 14:38
 3/17 A kérdező kommentje:
ja és vt már veled is ilyen?
2013. aug. 25. 14:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg hashajtó?

Igyál sok vizet ahogy előttem is írták, joghurtokat, bármit ami tejes, és mindezt így egymásután.

Ezután pedig egyél sok rostot, joghurtot, igyál sok folyadékot.Én mondjuk tavaly nyáron elrontottam a gyomrom azóta ajaj.. szinte mindig túl kemény a kaksi..meg a sok antibiotikum felborította a bélflórám:/

2013. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

hashajtót mellőzd, mert idővel hozzászoksz, és anélkül se fog menni. egyél sok rostosat, itt a gyümölcsszezon, egyél minél többfélét, igyál sokat.

egészségügyis tanárom mindig azzal "viccelődött", h ha eszel szilvakompótot, rá tejet iszol, tuti nem lesz ilyen gondod (persze nem minden nap, csak ha tényleg nagy "baj" van!)

2013. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen a hashajtó legvégső esetben nekemis eszembe jutott :) lehet fura ezt igy leírni de úgy érzem valami fentebb akadhatott el a "kijáratnál".
2013. aug. 25. 14:46
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm egyébként a válaszotokat mindenképp kipróbálom:) kezdem az elsővel:)
2013. aug. 25. 14:47
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Ne aggódj 1 hétig nem ürítesz akkor sincs baj, utána kell hashajtót beszedni.
2013. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szilvát egyél, akár frissen, akár aszaltat.
2013. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon nem megy, akkor glicerin kúpot vegyél, szépen beindítgja majd.
2013. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!