Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki normáis válasszal...

Valaki normáis válasszal tudna erre mit mondani? Többi lent, de kérlek titeket, tényleg csak akkor kommenteljetek, ha megértőek vagytok.

Figyelt kérdés

Tehát...13 éves lány vagyok és nagyon izzadok.Stresszes fajta vagyok - bár már próbálok egyre kevésbé az lenni -,és a tenyerem,talpam,hónaljam nagyon izzad...Mások szerint/elmondásuk szerint egy szép lány vagyok - és van is annyi önbecsülésem,hogy ezt el is higyjem -,hisz szőke és csinos vagyok,de nem vagyok beképzelt!Nem is ez a lényeg,hanem az,hogy örökös kételyeim vannak azzal kapcsolatban,hogyha majd barátom lesz - nem akarom elsietni -,akkor mit fog szólni ahhoz,hogy ennyire izgulós vagyok..Na,meg persze ott a kézfogás stb...Jaj,én ezt cikinek találom!Szüleimnek is -jó,főként anyának - meséltem ezekről,de ő azt mondta:"Majd elmúlik!",meg hogy ezzel ne foglalkozzak...De sajnos a magam korú lányok már pasizgatnak - és azért én sem szenvedek ebben hiányt,hisz kinézek magamnak pasikat,de nem volt még komoly kapcsolatom -,és én meg ilyen kis félénk,izzadós csajszi vagyok.Cikinek tartom és ez elnyomja az önbizalmamat,amiből aztán nincs is túl sok..Tehát..Erre mit tudtok javasolni?Hogyan gondolkozzak,hogy ne legyek ennyire stresszes?(Kb ezzel kapcsolatban is)

Bocsi,ha rosszul/értetlenül fogalmaztam néhol,de szerintem levettétek,hogy mit akarok...



2013. aug. 28. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Most az izzadás miatt stresszelsz annyit, vagy az állandó stressz miatt izzadsz?:)
2013. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazából mindkettő XD

Köszönöm,hogy elolvastad!^^

Van valami ötleted? : (

2013. aug. 28. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:

A pasizás, randizgatás tapasztalat, rutin kérdése, az majd megjön idővel. De minden kezdet nehéz.


Lehet, hogy az izzadás mögött van valami betegség, de ha csak ez a tüneted, akkor nagyon nehéz lesz rájönni. A kamaszoknál amúgyis felborul minden: hormonrendszer miegymás, tehát teljesen normális is lehet a dolog.


A természetes anyagokból készült dezodorok, stiftek jók a szagok ellen. Az alumíniumtartalmúakat kerüld, azok veszélyesek.

2013. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tudom,hogy majd jönnek a tapasztalatok,de...Igazából ezek gátolnak engem a kibontakozásban.Nagyon rossz érzés... :/
2013. aug. 28. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se foglalkozz ennyire vele. Ezek mindig olyan dolgok, amiket igazából más nem is vesz észre, csak ha felhívod rá a figyelmét. Normális fiú amúgy sem csinál ebből problémát. Sőt sokaknak imponál ha egy lány izgulós, pirulós stb.


Ha bármikor ilyen "csekélység" miatt kudarc érne, akkor az jusson eszedbe, hogy csak azért történt mert az ilyen korú fiúk még éretlenek egy komolyabb kapcsolathoz. Ott izzadás nélkül is lett volna valami gáz, nem e miatt történik ha nem jön össze.

Szerintem is ki fogod idővel nőni ezt a dolgot.

2013. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nos...Azt hiszem a te kommentedet fogom nehezebb időkben újra és újra elolvasni! : )
2013. aug. 28. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
:-) Nincs mit!
2013. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok kamasznál előfordul a verejtékmirigyek túlzott működése, a stressz meg még rá is dob egy lapáttal. Abban igaza van a szüleidnek, hogy majd elmúlik. Ne aggódj rajta. Egyébként megnyugtatlak, maga az izzadság nem büdös, csak amikor belesavanyodik a ruhába, annak van szaga. Próbáld terészetesnek venni. Ez semmi ahoz képest, amilyeneket a kiszemelt fiúd fingik, amikor nem vagy jelen.
2013. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

LOL :D

Köszönöm!^^

2013. szept. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!