Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy ne rosszabb...

Mit csináljak hogy ne rosszabbodjon a tüszős mandulagyulladásom még 2 napig?

Figyelt kérdés

Már olyan 2 napja fájnak a manduláim, ma megnéztem a tükörben és láttam rajta egy fehér foltot. Szóval szerintem ez tüszős. De a doki csak hétfőn rendel, ráadásul hétfőn a suliba az első két órára be kéne mennem..

Lázam nincs.

Ma tettem rá egy kis hideg borogatást.. Enni nem nagyon tudok, szúr amikor nyelek.

Mit csináljak?


2013. aug. 31. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál meleg italt mézzel(akár teát,de jó lenne pl.Coldrex,Neocitrán),szopogass torokfertőtlenítőt és egyél fokhagymát,akár szendvicsre is teheted,nagyon jó baktérium ölő.
2013. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=QaJ3ibJGgMo

ehhez hasonló, de kicsit más:

hagymapakolást tegyél rá: az apróra vágott hagymát száraz lábosban melegítsd meg (semmi nem kell hozzá, víz, só sem), kendőbe csavard és kösd az álladtól fel a fejet tetejére nyusztifül. Addig legyen rajta, és olyan melegen, amíg bírod, minél tovább. Nem baj,ha kihűlt, legyen sokáig rajtad. Lehet újra melegíteni és újra kötni, de egy új hagymával újra még jobb. Nagyon hatékony!

2013. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!