Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez csak agytumor lehet?

Ez csak agytumor lehet?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon megijedtem, köhögésnél egy helyen érzek egy nyomást/szúrást. Néha magától is beszúr azon a részen. Járásom is kicsit dülöngélős. Allergiás vagyok, sokat fújtam az orrom. Lehet hogy ettől fájdult meg a fejem? Gyerek vagyok, 12 éves. Szüleimnek nem merek szólni, mert túl sok hülyeségem volt mostanában. Nekem meg valamiért egyből ez jutott eszembe, valahogy stimmelnek a tünetek. Nagy a valószínűsége az agytumornak? Vagy mi más lehet még? Ezek nagyon jellegzetes tünetei az agytumornak, ezért félek.

2013. szept. 1. 09:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor normális az a nyomás a fejemben hátul egy helyen? Köhögéskor érzem.
2013. szept. 1. 11:17
 12/14 anonim válasza:
Honnan tudjuk mi azt ? Fel kell keresned egy orvost, aki megvizsgál. Egy orvos sem tudná biztosan meg mondani a GYK-án keresztül, nem hogy még mi...
2013. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ian Catman ***** válasza:

Naná, hogy agytumor. Világos, hogy néhány soros netes leírásból az diagnosztizálható. Az orvosokra nincs is szükség. Az agytumor egyébként is nagyon gyakori, Woody Allen például félévente diagnosztizál magán ilyet...

...most komolyan, az orvos véletlen sem jutott még eszedbe?

2013. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1000+1 féle dolog okozhatja,ebből az agytumornak a legkevesebb az esélye
2013. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!