Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szem műtétem lesz. Természetes...

Szem műtétem lesz. Természetesen kell adnom hálapénzt. Előre, vagy a mütét után "kell" odaadni? /kérlek, ne a hálapénz jelenlétét elemezzük, nekem sem tetszik, de nem mi fogjuk megváltoztatni az országot. /

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Előre nem adnék, csak ha jól sikerül a műtét.
2013. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek most volt epeműtétje, ő a varratszedésre vitte magával a pénzt, de előtte megkérdezte a dokitól, hogy ő fogja-e kiszedni a varratokat. Én is inkább utána adnám oda, mint előtte. Ne az alapján dolgozzon a doki, hogy mennyire vastagon kented meg.
2013. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
UTÁNA! Bár sok helyen az van, hogy "elvárják", hogy előtte add oda, és úgy törődnek veled, amennyi pénzt adtál... gusztustalan. Én mindenképpen utána adnám oda, vagy amikor távozom a kórházból, hiszen az HÁLApénz, nem pedig KENŐpénz! Az sem érdekel, ha hagynak meghalni, de hogy nem fizetném le őket előre, az hétszentség!
2013. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látod, te akarsz adni, és az országot hibáztatod. Nekem most kétszer volt szemműtétem, ugyanannál az orvosnál, és egyszer sem adtam hálapénzt. Ennek ellenére azt mondta, hogy bármilyen problémám adódik, soron kívül mehetek hozzá.
2015. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!