Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhatnak ezek a tünetek...

Mire utalhatnak ezek a tünetek? (szerintem egymással össze nem függőek, de nem értek hozzá) 18/L

Figyelt kérdés

-Menstruáció gyengesége (fog.gátlót szedek 1 éve)

-étvágytalanság (3 napja szinte alig eszek valamit)

-kedvetlenség/gyengeség

-koncentrációképesség csökkenése

-hőhullámok (hirtelen a semmiből lever a víz)

-szem bevérzése (nem csak kicsit véreres, hanem eléggé durván)

és a mai napon testnevelés órán labdát pattogtatva kellett kocogni különböző feladatokkal, amikor hirtelen a torkomban dobogott a szívem, elzsibbadt a kezem és a szám, színes pöttyöket láttam mindenhol, semmi mást és majdnem elestem, csak gyorsan leültettek levegőre, de falfehérre lesápadtam.


2013. szept. 6. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
és ma reggel mikor már majdnem elájultam, olyan érzés volt, mintha a fülemben valami meleg folyadék lenne, de semmi sem volt.
2013. szept. 6. 13:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem múlnak a tünetek, mindenképpen orvoshoz kellene menned, lehet bármi komolyabb is, de lehet, hogy csak valami vírus. Ezt így látatlanban nem lehet tudni.
2013. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy összefügg a sok tünet, de ha a szemed bevérzett, akkor azonnal menj szemészetre, ezzel összefügghet a színes pöttyök látása is, és a háziorvoshoz is el kellene menned, vérnyomásmérés, vérkép feltétlen kellene.
2013. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

18 éves vagy és lány.. 4 dolog jutott ezekről eszembe..

1 Nem iszol/nem eszel/nem alszol rendesen.. Ha fogyókúrázol vagy koplalsz akkor ilyesmik gyakran előfordulhatnak, azt javaslom hagyj fel vele.. ha nem vagy éhes az nem jelenti hogy nem kell enned.. a szervezetednek szüksége van az élelemre.. azt javaslom ha nem vagy éhes akkor valami könnyűt azért próbálj enni egy kis joghurt müzlivel, nagyon egészséges tápláló és könnyű.. ha nem eszel rendesen mert fogyókúrázol azt javaslom hagyd a fogyókúrát és diétázz inkább, a kettő nem ugyan az a fogyókúra lehet egészségtelen a diéta viszont mindig egészséges.. kereshetsz az interneten különböző diétákat de egyszerűbb betartani az egyetlen szabályt napi 5x egyél keveset igyál sokat és mozogj.

2 Nem tudom élsz-e szexuális életet amennyiben igen biztos vagy-e benne hogy nem eshettél teherbe (a fogamzásgátló nem 100%) ha nem akkor végezz el egy tesztet.

3 18 évesen az emberi test még nem fejlett ki teljesen továbbra is szüksége van rengeteg kalciumra igyál tejet egyél joghurtot, tejfölt, de ne felejtsd el hogy a kalcium nem épül be a csontokba D vitamin nélkül, nézz utána mivel kell kiegészítened az étrended ahhoz hogy mindkét összetevőből kaphass eleget. Javaslom még a magnéziumot, a zsibbadás izom problémák kezelésére talán a legegyszerűbb ha veszel egy kalcium magnéziumos pezsgőtablettát, napi egyet igyál meg belőle amíg el nem fogy, szerintem jobban leszel, ha javítani nem is rontani biztos nem fog a dolgon, s mivel ezek általánosan is fontos dolgok, az általános állapotodon biztosan segít.

4 elképzelhető hogy alacsony a vérnyomásod, ezért érzed magad fáradtnak gyengének, ez lehet kórosan alacsony akkor nem fogod tudni házi praktikákkal megoldani, mindenképp orvosi segítségre van szükséged, vagy lehet a normál értékeken belül alacsony az azt jelenti hosszú életed lesz. :D Tudsz ellene tenni sporttal, ha nagyon zavar, az enyém is alacsony de engem nem kifejezetten izgat.

Tehát általános javaslatom, hogy figyelj oda az étkezésekre, nem kell sokat enned de egy keveset mindenképp egyél akkor is ha nem vagy éhes. Az étrended tartalmazzon sok kalciumot és D vitamint. Napi egy kalciumos magnéziumos pezsgőtabletta, ha szereted igyál kávét (napi 2 egészséges több nem!) az kicsit dolgozik majd a vérnyomásodon. Mozogj! (Napi 15 perc intenzív séta elég!) 2 hétig figyelj oda ezekre, ha nem múlik el, fordulj orvoshoz.

2013. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!