Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyors telítettség érzés,...

Gyors telítettség érzés, étvágytalanság jellemez, alig eszek, mégsem érzem, hogy fogytam volna. Mi lehet a baj? 24 L

Figyelt kérdés

Jóízűen szoktam enni,sok mindent megkívánok, de egy ideje nem igazán kívánok semmi ételt,ha meg is kívánom és eszek,nagyon gyorsan úgy érzem jóllaktam. Hajlamos vagyok bebeszélni magamnak dolgokat,lehet már az ideg miatt nem eszem rendesen.Nem tudom,mi lehet a probléma,de eléggé aggaszt,mivel szeretek jókat enni, és az eddigi ételmennyiséghez képest sokkal kevesebbet eszek,mégsem érzem,hogy fogynék. Mi lehet a baj,mit javasoltok? Voltatok már ilyen helyzetben vagy van valamilyen tapasztalatotok?

Kérlek Benneteket,ne azt írjátok,hogy menjek orvoshoz,hanem tanácsokat,tapasztalatokat! Köszönöm!


2013. szept. 15. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt? Nálam is így van ,hogy hamar azt érzem tele a gyomrom kózbe meg éhes vagyok.Ideges vagyok ezért már állandóan tömni akarom magamba az ételt.Gondoltam már rá,hogy lelkileg , mert elégé tele a hócipőm.
2014. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!