Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem rosszul magam?

Miért érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
Mostanában csak úgy elkap rossz érzés, és nem tudom miért, sokszor előfordul, hogy ideges vagyok és szédülök és nem találom a közvetett okát, néha még rosszul is vagyok, úgy érzem megfulladok. Az igaz, hogy az elmúlt időben sok, sőt rengeteg rossz dolog történt velem, ez az év nem túl szerencsés :( és a múltból is vannak dolgok, amiket nem sikerült feldolgoznom még, de igyekszem. Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 20. 21:56
 1/2 lány0921 válasza:
velem is volt hasonló pl. azután h. meghalt az apukám. ez valameilyen szinten természetes -ha sok rossz dolgon mész keresztül-, de vigyázz, nehogy komolyabb legyen belőle, pl. pánikroham vagy ilyesmi
2013. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Sajnos már néha érzem, hogy kisebb pánikrohamok jönnének elő, de igyekszem felülkerekedni rajta, valami jó dolgokat kéne csinálnom hátha... :)
2013. szept. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!