Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megtámadtak egy hatalmas...

Megtámadtak egy hatalmas rúgást kaptam a térdemre és azóta nehezen járok mi lehet ez?

Figyelt kérdés
tegnap történt délelőtt a térdemnél egy alma nagyságú duzzanat lett, de nem kékült be,viszont azóta se csökkent a duzzanat mérete, és eléggé fáj ha hozzáérek, a lépés nehézkes, elmenjek vele orvoshoz vagy ez helyrejön magától? belül bevérezhetett a térdem ? mert kivülről nem látszik semmi nem is piros
2013. szept. 22. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
bármi lehet. biztosat csak röntgen és uh után tudnak mondani. Ha pl törés és nem mész ele orvoshoz akkor maradandó sérülés is lehet belőle és soha többé nem fogsz tudni ugy járni guggolni stb mint elötte. Mindneépp menj orvoshoz ez nem játék.
2013. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
törés sztem nem, mert akkor nem tudnék járni esetleg repedésre gondoltam még, vagy ténylrg csak erősen mezúzodott:(
2013. szept. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!