Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől köhöghetek? Menjek vele...

Adamik Betti kérdése:

Mitől köhöghetek? Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már lassan kéthete egyfolytában köhögök. Ma is jöttünk haza és amikor elindultunk akkor elkezdtem köhögni és nem tudtam abbahagyni amíg haza nem értünk(10-15 perc volt).És amikor jöttünk haza köhögés közben elkezdett fájni,görcsölni a hasam, de nem olyan volt mint egy menstruációs görcs. Először csak száraz köhögés volt, de most már nedves, hurutos. Mi lehet ezeknek az oka? Menjek vele orvoshoz?

2013. szept. 25. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

"Menjek vele orvoshoz?"


Nem ajánlott. Utifű teát iszogass!

2013. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjél. A fogyira felettem ne hallgass!
2013. szept. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne menj orvoshoz

Csinald amit most csinalsz

Kerjel diagnosztikat ezen a honlapon,a rengeteg okos valaszolo meg fog gyogyitani

Sok szerencset

2013. szept. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez könnyen lehet tuberkulózis.
2013. szept. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfáztál, vagy elkaptál egy vírust, menj el orvoshoz, meghallgatja a tüdődet és ad rá gyógyszert. Köhögés néha hetekig eltart egy hűléses betegség után.
2013. szept. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3/5-ös megkérdeztem hátha valaki tud segíteni hogy mi lehet. Tudod erre való ez az oldal:)Többieknek köszi,inkább elmegyek orvoshoz megnéznetem magam:D
2013. szept. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!