Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Sürgős!

Mi lehet ez? Sürgős!

Figyelt kérdés

Tegnap este elalvásnál kezdôdött, furcsa, fájdalmas, szorító érzés a torkomban ,mellkasomban. Olyan, mintha valami hatalmas nyomás lenne ott. Azóta folyamatosan fáj, főleg nyelésnél, levegővételnél ásításnál, orrfújásnál..

Levegőt nehezebben kapok, a torkomból váladék is jön, meg néha olyan érzés, mint amikor félrenyel az ember, ahhoz hasonló fájdalmat is érzek a torkomban.

Picit ijesztô, mert még sosem volt hasonló.

Nemrég gyógyultam meg egy vírusos fertőzésből, lehet ez annak valami féle szövődménye?

Mi lehet ez szerintetek, és mit kéne tennem?



2013. szept. 26. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mellhártyagyulladásod van. De diagnosztizálni a számítógép mögül nem lehet, menj el minél előbb orvoshoz.
2013. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miklós G. ***** válasza:

Igen. Jól érzed, lehet egy bakteriális felülfertőződés, de ez itt Gyk.-n nem megbízhatóan eldönthető. Addig is próbálkozz némi torokfertőtlenítővel (Septofort, Tantum Verde stb.), de látogass el a háziorvosodhoz, valószínűleg antibiotikumos terápia indokolt! A tüneteid egy komplex felső légúti fertőzésre engednek következtetni, légcső- és garatgyulladás együttes fennállására.


Jobbulást!

2013. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz. Lehet, hogy csak valami felborult, és a gyomorsavad szórakozik, de lehet komoly szövődmény is.
2013. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is ráment a légcsövedre, orvos mielőtt lejjebb megy.
2013. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!