Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy néha szúr a...

Mitől lehet, hogy néha szúr a jobb mellem környékén, és néha a lapockámnál?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 16:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Basszuskulcs, nem a jobb oldalam, hanem a bal oldalam szúr! Bocs, fáradt vagyok!
2013. okt. 1. 17:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Ülőmunkát végzel?


Nekem is szokott, mert beáll az izom. Vagy idegbecsípődés is lehet

2013. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább a borda alatt futó idegnek a vongálódása miatt van

Hanyag testtartásnál, gerincferdülésnél gyakran előforduló tünet. A hátizmok megerősítésével szüntethető meg.

2013. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
56%
Azt gondolom, hogy egy orvossal szerencsésebb konzultálnod! Ugyanis a tüneteid valóban lehet, hogy "csak" rossz testtartástól van, de egyéb problémát is jelezhet! Inkább legyen egy "felesleges" kivizsgálásod, mint egy elhanyagolt, később diagnosztizált probléma, amit ha idejében észrevesznek egyszerűbben kezelhető!
2013. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdés kiírása óta nem éreztem, de hamarosan jogi miatt kell háziorvoshoz mennem, akkor rá fogok kérdezni mindenképpen.

2013. okt. 7. 15:04
 6/7 Nagy Ani Ancsa válasza:
igen mindenkepp kerdezz ra. az izom faj amugy vagy bentebb?? marmint a bordak mogott remelem erted hogy akarom kerdezni
2013. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagy Ani Ancsa válasza:
irom privit mert erdekel hogy mi volt az eredmeny mert nekem most szokott fajni, inkabb szurni
2013. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!