Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez normális? (Több lent)

Ez normális? (Több lent)

Figyelt kérdés

123/85 vérnyomás és 108 pulzus szerintetek nem sok egy nyugodt állapotban? 25 éves lány, kb. 170 magas 58kg.

Álltalában magas a pulzusom, de eddig egy EKG sem mutatott semmi rendelleneset.



2013. okt. 3. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod jó, de a pulzusod tényleg sok. El kéne menned orvoshoz.
2013. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most láttam, hogy voltál EKG-n.
2013. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy vizsgálaton és vérvételen is voltál? Vérszegénység, pajzsmirigy-túlműködés, gyulladás, stb. is okozhatja.
2013. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első 2 válasz írója vagyok. Igaza van az előző válaszolónak! Nem csak szívbetegség okozhat magas pulzust!
2013. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Flector 67 ***** válasza:
Ez az általában mit jelent? Mióta ilyen magas?
2013. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már elég régóta. Több éve. Gondolom köze lehet ahhoz is ennek,h nagy nagyon stresszes vagyok,sokszor aggodom,a kissebb dolgokon is sokaig rágodom. Szinte mindig idegeskedek vmi miatt,amit mások mondjuk félvállról vesznek. Nagyon lelkis vagyok,de ilyen a természetem,nem tudok ezen változtatni.
2013. okt. 8. 07:13
 7/8 anonim ***** válasza:
szoktad visszatartani a lelegzeted? akaratlanul, csak azt veszed eszre hogy "elfelejtettel" kifujni/befujni levegot
2014. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen. Aztán nagyot sóhajtok. Miért?
2014. jan. 12. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!