Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja hányingerem van. Mitől?

3 napja hányingerem van. Mitől?

Figyelt kérdés

Az első reggelen rögtön hányással is kezdtem a napot,azóta szinte folyamatosan émelygeg, hol jobban, hol kevésbé, csak akkor javul ha eszek valamit. Elég hosszú ideje dohányzom, most ha rágyújtok akkor tuti kijön, próbáltam és akkor a legrosszabb.

Nem tudom mi lehet velem, esetleg valakinek hasonló panaszai voltak már?



2013. okt. 4. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A hányinger az egyik olyan tünet vagy panasz, ami szinte bármilyen betegségre utalhat, sőt, más állapotokra is, lehet terhességtől is. Ezen kívül: Gyomorsav, gyomorrontás, szívbetegség, valamilyen vírus, magas vérnyomás, migrén, mérgezés, gyógyszer mellékhatása, anyagcsere zavar... végtelenségig lehetne sorolni talán.


Ne ijedj meg! Ha úgy érzed, hogy nem múló dolog, menj el a háziorvosodhoz. Ha egyéb tünetekkel is társul, könnyebb dolgod van ami a diagnózist illeti.


Mindenekelőtt pedig felhívnám a figyelmed,hogy lelki okok, stressz miatt is simán lehet. Sőt... nagyon gyakori.

2013. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!