Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi és miért fájhat a térdhajla...

Mártis kérdése:

Mi és miért fájhat a térdhajlatban?

Figyelt kérdés
lassan egy éve szültem,a lányom már bő 10 kg és rajtam is jó 10 kg maradt a súlyfelesleg,amit még nem sikerült lefaragnom.Eddig úgy szerettem az ágyon ülni,hogy magam alá húztam a bal lábam.Pár hete már éreztem,hogy nem úgy hajlik,ahogyan kellene,egy hete pedig már össze sem tudom teljesen hajlítani,sőt,a felállás után "be kell indulnom",mert fáj.Aztán ha jövök-megyek,semmi ...csak a hajlítás nagyon fájdalmas.Van egy-két tippem,de mielőtt mégis orvoshoz mennék,megkérdezlek benneteket is.Tudom,a plusz súly ,felállások leülések,etetések,emelések,stb...De izületi gyulladás ,porckopás vagy egyéb lehet???

2013. okt. 5. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokszor hajlítgatod és a porcok sokszor súrolják egymást, akkor lehet, hogy a porcodat is koptatod hajlításnál.
2013. okt. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz-
2013. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lefogyni
2013. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tünetek alapján artrózis. Menj el házidokihoz, továbbküld szakrendelésre.

Üdv a klubban :(

2013. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


A tünet már enyhült,de még mindig nem tökéletes.Viszont az izületeim is fájnak rettentően,de már 5 kg lement.:9

2013. dec. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!