Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Mikor fog hatni?

SOS Mikor fog hatni?

Figyelt kérdés
Nolpazát szedek 2x40 mg, 1hónapja, de még mindig reekedt vagyok, szúr a mellkasom és rossz a torkom is. mennyi idő után lesz változás?? várnom kell még??

2013. okt. 5. 20:34
 1/4 gömbicica ***** válasza:

[link]

gyomorsavra szeded?


de ahhoz meg mi köze lenne a rekedtségnek, mellkasi szurásnak torokfájásnak?


nem értem ((

2013. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted mitől szúr a nyelőcsövem a szegycsontnál?? mitől vagyok rekedt két éve ??? mitől izgatja vmi a torkomat két éve? és mitől szar? egyértelmú a gyomorsavtól. doki irta fel. szted mi köze lenne hozzá? nagyon is sok. meg mi az a kérdés hogy mire szedem??? mert mire lehet még? basszus...
2013. okt. 5. 20:41
 3/4 gömbicica ***** válasza:

ne légy már ilyen paprikás. ne haragudj, hogy kérdezni mertem. bocsika.

néztem egy videót nem régen,amiben szó volt többek között ez a sav-nem sav témáról is. ha megtalálom, elküldöm Neked.

A gyomorsavra szükség van, mert egyszerüen kell!!!


A táplálkozásodban lehet esetleg olyan étel-ital ami sok savat csinál?

Nekem édesség, sok szénhidrát, üditők, kávé.... szokott nem jó érzést csinálni.

Ha van otthon rendes citrom, próbáld meg, hogy fél citrom levét belenyomod mondjuk 3 dl vizbe és megiszod.

nem üveges citromlére gondoltam!!!!!!

2013. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy kell a gyomorsav, a gyomrom nem is fáj, mert az birja, de a nyelőcsövem, torkom nem birja....és nem eszek savasat, csak ideges a természetem ennyi
2013. okt. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!