Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap kapok Hepatitis B-t és...

Holnap kapok Hepatitis B-t és nagyon félek, mert mikor az osztálytárs. -im kapták akkor ők azt mondták hogy fáj ( nem voltam iskolába) legjobb barátnőmnek is, és tudom hogy nem meg ijeszteni szeretne . Nektek fájt?

Figyelt kérdés
Nektek Fájt ?

2013. okt. 9. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is: Hepatitis B elleni oltást kapsz, és igen... emlékeim szerint fájdalmas.
2013. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Túlélhető! Mindenki túlesett rajta!

Annyira nem fáj egyébként,csak inkább olyan zsibbadás-szerű,kellemetlen érzést fogsz tapasztalni, de alig pár-perc az egész, kár túlaggódni!

2013. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Énis most kaptam de nem fáj annyira csak elzsibbadhat egy ideig.
2013. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugye oltásról beszélünk, mert az nem fáj. Ha mégis csak jol irtad, akkor viszont be fogsz sz.rni.
2013. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm , és tudom hogy oltást fogok kapni ( nem vagyok hülye ) ( ne azon legyen a hangsúly hogy nem irtam oda hogy OLTÁS ) :)
2013. okt. 9. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetesen fájni fog, hiszen tűvel végzik. Általában az izomba adott injekció eléggé fáj. Én adni is utálom. A lényeg, hogy próbáld ellazítani a kezed, hogy kevésbé fájjon.
2013. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt, nem is zsibbadt.
2013. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
minimálian csíp...
2013. okt. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem emlékeim szerint nem fájt nagyon, bár utána nagyon rosszul lettem, nem is oltottak többé miatta. Vannak jóval fájdalmasabb oltások, osztálytársaim szerint az ismétlők rosszabbak voltak, de kibírhatóak.
2013. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére túl éltem,és egyáltalán nem fájt:D Meg se éreztem . ;)
2013. okt. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!