Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mitől fájhat...

Szerintetek mitől fájhat ennyit a fejem?

Figyelt kérdés
Kb. szeptember óta (mióta az iskola elkezdődött) minden nap fáj a fejem. Szerintetek mitől lehet ez? Orvoshoz fogok menni, csak gondoltam előbb itt is érdeklődök, hátha valaki tud valamit segíteni.

#fejfájás #ok #sűrű fejfájás
2013. okt. 15. 11:56
 1/4 anonim válasza:
66%
mert rosz a szemed
2013. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Lehet iskolaundorod van :))) viccet félretéve sokminden okozhatja, ha a szemed kezdett el romlani attól is fájhat a fejed, vagy hogy kevés folyadékot iszol.
2013. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akár szemprobléma is lehet, de az is lehet, hogy sok szemetet eszel, és sóhiányod van... meg még millió más oka lehet, de amit említettem a 2 leggyakoribb ok...
2013. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat köszönöm! :) Várok még válaszokat.

Én is szemproblémára gondolok. A folyadékbevitel meg van - minimum 2 liter naponta. Szerintem a sóbevitellel sincs gond :)

Még egyszer köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

2013. okt. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!