Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj mindig más helyen a...

Mitől fáj mindig más helyen a fejem? Kb.1 hete egyszer jobb oldalt, egyszer bal oldalt! De csak picit fáj nem nagyon! Sokkal inkább aggaszt, hogy mitől rossz a közérzetem?

Figyelt kérdés

Néha rám tör egy pici szédülhetnék,de sosem szédülök el ,csak olyan fura érzés csap meg! A kezeim is nagyon enyhén zsibbadnak(nem mindig)!

Itt ahogy nézegettem a kérdéseket ezek utalhatnak agydaganatra is? 18f


2009. nov. 11. 19:28
 1/2 Dávid ***** válasza:

Háát nekem is hasonló problémáim voltak.. néha kicsit szédülés, főleg guggolás/hajolás után ha felálltam..

Meg zsibbadás is, és súlyosbodtak is.

Általában ennek az oka a felsőtest mozgatásának hiánya és a túlzott sz.géphasználat.

Amikor 1 hónapig pilisben voltunk (se olvasás, se gépezés)na akkor rendbejöttem és azóta sportolok heti 1-2x(úszás). Byee!

2009. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végülis elég sokat számítógépezek..! Köszi a választ!
2009. nov. 13. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!