Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol lehet a fajdalom a jobb...

Mitol lehet a fajdalom a jobb oldalamon, a bordam alatt?

Figyelt kérdés
Evekkel ezelott kezdodott, mar voltam ultrahangon, rontegenen, semmit nem mutatott, meg is tukroztek, a doki emesztesi problemara gyanakodott, de semmi elvaltozast nem talaltak. A fajdalom jon-megy van amikor honapkig minden nap erzem, aztan eltunik, de egy ido utan mindig elojon. Egyszeruen nem tudom, hogy mi lehet, az orvosnak sincs elkepzelese. Egyre erosebb a fajdalom, mar nagyon nehezen elviselheto. Ja, es amikor ulok, akkor rosszabb, mintha nyomas alatt lenne valami.

2013. okt. 20. 03:31
 1/4 anonim ***** válasza:

CT-t csináltass!

Járj utána feltétlenül.

Ha az ultrahang nem mutatott ki semmit, akkor csináltasson az orvos más szemszögből, más oldalról, stb., lehet, hogy átsugároz valahonnan a fájdalom.


Közben csináltass kémiai vizsgálatokat is: vizelet és vér.


Ha van fájdalom, akkor valahol van gyulladás is.

2013. okt. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kő és gyulladás nélkül is jelentkezhet epegörcs,fájdalom epetájon például az epevezeték rendellenes mozgása, zavara miatt. Ezt UH-val nem mindig lehet megállapítani. Ne hagyd ennyiben a dolgot!
2013. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvass utána az Oddi sphincter diszfunkciónak a google-n.
2013. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Minden felekeppen felkeresem az orvosomat, es ragaszkodni fogok a tovabbi kivizsgalashoz. Utana neztem az Oddi spincter-nek es a tunetek lirasa alapjan teljesen elkepzelheto, hogy ez a bajom! Koszonom meg egyszer a hozzaszolasokat!!!
2013. okt. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!