Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Ket hete voltam korulbelul tudoszuresen es amikor mentem a leletekert mondtak h elkukdtek nekem az allando lakcimemre mert vmit talaltak, de sajnos ott nem kaptak meg gyakorlatilag elveszett az orszagban, nem ez a lenyeg, hanem a hir utan egy nappal kezdodtek a kohogesek es neha szuro fajdalmak a jobb tudo tajekan, neha olyan égő érzés is van nem sokszor kohogom es nincs lázam!

Vannak olyan ejszakak amikor nagyon melegem es kiizzadok.

Dohányozni nem szoktam nem mondom volt 2 max 3 doboz amit eletemben elszivtam es egy ket szivar nem horribilis meennyiseg.


Ha valakinek van ötlete kérem nyugtasson meg h ne gondoljak a legrosszabbra.

Koszonom



2013. okt. 20. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Irány az orvos!!! Itt a levegőben találgatni orbitális marhaság volna. Látatlanba senki sem fogja tudni megmondani a frankót. Ki kell vizsgáltatni a dolgot!!! ;)
2013. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Remélem azóta már voltál orvosnál és úton a meggyógyulás. Amúgy ezeket a dolgokat szerintem rögzítik adatbázisba.

Bármi bajod is van mivel időben fedezik még fel szerintem semmi gáz nincs. :)

2013. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!