Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől zsibbad a bal kézen...

Mitől zsibbad a bal kézen zsibbad a kis ujjam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma kondi előtt ittam egy edzés előtti felpörgetőt. Van benne elég sok koffein, eddig soha nem ittam és nem is bírom annyira, de ma kipróbáltam és hát eléggé felpörgetett. Edzés végén viszont elkezdett zsibbadni a kisujjam és elkezdett verni a szívem. Már 1 órája kb. Mitől lehet ? És mit csináljak, hogy minél hamarabb kiürüljön a koffein a szervezetemből ?
2013. okt. 22. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A bal kar és kisujj zsibbadás a szívizom oxigénhiányának az egyik tünete lehet. Mivel nagyon dolgozik a szíved, kifáradt, oxigénhiány lépett fel, ezért jelentkeznek a tünetek- gondolom én. Igyál minél több vizet, hogy felgyorsuljon egy kicsit a vesén a véráramlás, és hamarabb kiürüljön a koffein, nyisd ki az ablakot, és jó nagy mély levegőket vegyél. Legközelebb pedig ne igyál ilyet, veszélyes lehet, de gyanítom erre te is rájöttél.
2013. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!