Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem vashiányos vagyok,...

Úgy érzem vashiányos vagyok, szinte minden tünetet észlelek magamon, elmenjek orvoshoz vagy patikában kérjek valamit rá?

Figyelt kérdés

fáradtság akármennyit alszok, sápadtság, hideg végtag, ingerlékenység, gyakori fejfájás(bár tudom ez sok mindnetől lehet)


Már régen voltam az orvosnál,hogy állandóan fáradt vagyok akármit teszek, erőm nincs semmihez, akkor az asszisztens volt bent csak és mondta,hogy lehet vérszegénység, de egyek sok gyümölcsöt és zöldséget..


2013. okt. 25. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj el, csak egy vérvétel az egész és nem is biztos, hogy vashiányról van szó, de azért nagy rá az esély. Vaskészítményt amúgy is orvosnak kell felírnia. Minden jót és jobbulást!
2013. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy teljes vérkép mindenképpen jó lenne!
2013. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek nekem nem szüntették meg a vérszegénységet, csak egy kicsit javítottak rajta.

Datolyát ettem tejjel, minden reggel. (Nem a vérszegénységem miatt.) Majd a szokásos ellenőrzés során, - mert nekem nagyon erős vérszegénységem volt - tökéletes véreredményem lett. Azóta sincs gondom ezzel.

2013. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz, 3 hét múlva kell mennem vérvételre
2013. okt. 25. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!