Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol lehet mostanaban sokat...

Mitol lehet mostanaban sokat hanyingerem?

Figyelt kérdés
Mostanaban kb. Minden eves utan hanyingerem lesz. Nagyon rossz es mar alig merek enni. De kivanom is az etelt meg ha eszek jol esik. Tehat nem is ertem... Ejszaka is arra keltem, hogy forgolodo az agyba es hanyingerem van. De mar ehes is voltam.. Szoval mi lehet ennek az oka?
2013. okt. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Pánikbetegségtől kezdve, emésztési- vagy nőgyógyászati problémáig bármi lehet, ki kell vizsgáltatni, menj el a háziorvoshoz.

Ha sok a savad, akkor reflux is okoz hányingert.

2013. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Terhesség,

Esetleg túl sok tressz, valami miatt ami bánt, lehet h még csak tudat alatt zavar valami és esetleg így mutatkozik meg…

2013. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat panikbeteg vagyok.. Sokat szorongok, felek minden betegsegtol foleg azoktol amik hanyassal jarnak. De panikrohamok meg ilyen rosszulletek sokszor jottek viszont nem ilyen rendszeresen.

A menstruaciom 4 honapja nem jott meg. De szerintem csak azert, mert meg nem allt be. Egyebkent szuz vagyok!

15L

2013. okt. 27. 14:06
 4/5 A kérdező kommentje:

Most megfajdult a hasam meg hasmenesem van... Es teljesen elsapadtam erre anya meg itt mondja nekem, hogy jajj, de sapadt vagy valami nem stimmel veled. Es tudja, hogy ezzel csak jobban megijeszt de mind1...

A lenyeg, hogy szerintem ez megint panik.

2013. okt. 27. 14:22
 5/5 anonim válasza:
Ez tulajdonképpen attól is függhet, hogy hány éves vagy. Lehetnek korosztályos betegségek is.
2013. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!