Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet tenni, ha visszatérőe...

Mi lehet tenni, ha visszatérően rosszullét kap el, amikor sokat kell egyhuzamban állni, vagy nincs elég friss levegő körülöttem? (18L)

Figyelt kérdés
Sorbanállás közben, iskolai ünnepségen, bulizás közben egy dugig telt klubban, stb. Az elmúlt hónapokban többször is rosszul lettem ilyesmi hlyzetekben. Szerintetek mitől?

2013. nov. 3. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az is okozhatja, hogy a fejedben van hogy rosszul lehetsz, és rosszul is leszel.

Egyébként meg valamiért 18 évesen volt nekem is, meg több barátnőmnek is ugyan ez a bajunk.

Mindig legyen a kezedbe egy félliteres ásványvíz, és ha kezdesz rosszul lenni, igyál mert attól jobb lesz.

Ezen kívül vitaminokat kellene szedned.

2013. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az is okozhatja, hogy a fejedben van hogy rosszul lehetsz, és rosszul is leszel. " Ez a legfőbb ok.


Nekem is van (21/L).

Ráadásul azóta, hogy először 13 évesen volt ez. Előtte soha, pedig mondjuk egy 10 évesnél is jellemző lehet.

Aztán évente egyszer-kétszer, mostmár többször.

Akár 20 perc állás közben.


De kültéren nem, iskolafolyosón se, hanem BKV-n, előadás közben, ha valahol állni kell... alkalomkor.

2013. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!