Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Budapesten gnatológia csak...

Budapesten gnatológia csak magán klinikákon van?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szentkirályi utca 47. A Semmelweis egyetem oktató intézete.


Engem ott kezeltek, 4 állkapocs-izületi műtéten vagyok túl. Nagyon profik voltak az ott dolgozók!

2013. nov. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nagy nehezen én is megtaláltam az interneten. Megkérdezhetem, hogy neked pontosan miért volt indokolt a műtét? Mert nálam is az állkapocs izülettel van a probléma és eléggé félek..
2013. nov. 5. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nekem nagyon hirtelen,nagyon rossz állapotba kerültek mind a két oldalt az izületeim. Teljesen kikoptak,csak a porcok maradtak és így még egy egyszerű szájnyitás is nagy fájdalommal járt.


Egy baleset miatt kaptam pár új fogat,amit rosszul mértek be,így nem illeszkedett az alsó és felső állkapcsom. Mire észrevettem,h baj van,már műtét kellett. Természetesen nem mindenkinél ilyen súlyos a helyzet! Van akinek segít a gyógytorna vagy a harapásemelő.


Ha van még kérdésed,írj bátran!

2013. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad!:) Nekem igazából olyan jött a probléma, hogy elég huzamos ideig kellett fogorvoshoz járnom, ahol párszor "kiakadt" az állkapcsom. Sokáig nem okozott gondot, mert nem volt vele bajom a hétköznapokban. Viszont az utóbbi hónapokban szinte ki se merem nagyobbra nyitni a szám, mert az alsó állkapcsom jobbra ugrik szemmel láthatóan... és mikor zárnám össze pedig visszaugrik. Külső szemmel nézve a párom azt mondta, hogy félelmetes. Emelett egyre többször érzek feszítő, nyomó fájdalmat a fülemnél és a fejem is sokszor fájt a halántékomnál mostanában. Nem okolom a fogorvost, viszont az első kiakadásnál mondhatta volna, hogy még akkor menjek el vele orvoshoz, mert ez rosszabb lehet. Se ásítani, se nagyon rágni nem merek. Elvileg gyógytorna lesz és az amit éjszakára kell majd a számba raknom. Remélhetőleg ennyivel megúszom.. A műtéttől nagyon félek, bízom benne, hogy elkerülhető lesz.:)
2013. nov. 6. 11:11
 5/8 anonim válasza:
Azóta a problémát sikerült megoldani? Nekem is teljesen ugyanez a problémám, nálam is a fogorvosnál akadt ki még 5 évvel ezelőtt foghúzásnál, azóta az állkapcsom elmozdul, kattog, stb. Nagyon félek én is a műtéttől, neked kellett műteni?
2015. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gnatológia, akkor ajánlom Dr. Fülöp Papp Mártát, a Naturadent fogászaton, Budapesten. Műtét nélkül is lehet javítani az állkapocs helyzetén, persze gondolom nem mindegyiken. Én mindenképpen szerettem volna a műtétet elkerülni, és szerencsére neki köszönhetően sikerült is.
2016. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Persze ha milliomos vagy és felesleges dolgokért is szeretnél fizetni nyugodtan menj a naturadentbe,de én inkább azt javaslom keresd fel a SOTE-fogpótlástani klinikáját ahol biztosan fognak tudni segíteni rajtad.

Az én tapasztalatom az,hogy még a legtöbb orvos sem tudja pontosan mivel is áll szemben és kihasználják a beteg embereket mindenféle felesleges beavatkozással nem megfelelő fogászati kezeléssel húzzák le őket.

2016. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es a Szentkirályi utca 47. Semmelweis egyetem oktató intézetében ingyen csináltak mindent?
2023. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!