Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A térdhajlatomban van egy...

A térdhajlatomban van egy csomó. Akik megnézték, azt mondták, hogy izomcsomó. Lehetséges, hogy ez valamilyen tumor vagy daganat? Kell vele orvoshoz mennem? Mit csinálhatok amitől elmúlhat, ha tényleg csak izomcsomó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 14:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem orvos nézte meg.
2009. nov. 17. 15:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ciszta a térdízület tokjából. Nem veszélyes, de ha zavar, ki lehet operáltatni.
2009. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A te bajod az, hogy magad nem keresed a tudást. Oké, hogy kérdezel és mond valamit az ismerősöd, de ezt követően esetleg megnézhetnéd, miféle izmok tartózkodnak a térdhajlatban, ill. egy izom ellazul-megfeszül, ha van rajta csomó, ha nincs. Helyette itt is megkérdezed.

Nézz utána, ha nem igazán izom, akkor doki, hogy a végére járj. Sokszor az orvos mellett is célszerű utánajárni a dolgoknak.

2009. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs, de úgy tudom, hogy ezt az oldalt pont azért találták ki, hogy kérdezzen az ember. DE javíts ki ha tévedek! Én nem vagyok orvos, így saját magam nem tudok utána járni a dolognak. Azt tudom, hogy eddig nem volt ott, most pedig ott van. Itt pedig csak véleményekre voltam kíváncsi, nem pedig kioktatásra!!!
2009. nov. 18. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!