Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tőzegáfonya kapszulából a...

Tőzegáfonya kapszulából a dobozon javasolt napi 3 helyett elég, ha csak egyet veszek be?

Figyelt kérdés
Emellett C-vitamin rágótablettát és Actival Max-ot is szedek. A tőzegáfonyát napi 2 liter folyadékbevitel mellé ajánlja. Én általában egy liternél nem iszok többet. Ezért is gondoltam, hogy nem veszek be többet. Illetve ez is és az Actival is tartalmaz C-vitamint, ezért gondolom, hogy esetleg a tőzegáfonyából is elég a napi 1 db.
2013. nov. 13. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegy. Azt nem a C vitamin miatt szeded, gondolom. Ha azért akarsz csak 1-et venni belőle, mert nagyon drága, akkor készíts céklából (ecetmentes!) salátát, pl. főtt és lehűtött cékla, és dió darabok és öntet. és ugyanaz a hatása. (Jót tesz a húgyutaknak.)
2013. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ui.: a két litert szerintem azért írja, mert ezt felfázásra szokták szedni és az már eleve gyógyít, ha átmossák a szervezetet a sok vízzel, mert hígul a csíraszám (kevesebb baci marad bent, és több kijön).
2013. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem azért akarok kevesebbet szedni, mert drága. Fogalmam sincs, mennyibe kerül, kapom. Most is van itthon 3 bontatlan doboz, ez elég lesz télre. Én úgy tudtam, megelőzésre ajánlják elsősorban. Felfázásra már komolyabb gyógyszer szükséges szerintem, ismerősöknél legalábbis ezt tapasztalom. Én még soha életemben nem voltam felfázva, pedig már 25 vagyok.
2013. nov. 14. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!