Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Már 2 hete rosszul alszom. A múlt héten például volt, hogy hajnal 4-ig nem bírtam elaludni (persze mit ad isten reggel 7kor kelhetek). Másnap meg hiába fekszek le korán nem tudok elaludni csak 11-kor és 3kor megint felébredek és nem bírok visszaludni.

A héten már javult a helyzet. De még mindig felébredek sokszor az éjjel és nehezen megy a visszaalvás, valamint az elavás is. Általában 1, 3, 5, 6 ezek azok az időpontok amikor felébredek. és 10-20 percet (átlagban) forgolódok mire visszalaszom.

Mások javasolták, hogy sportoljak, fáradjak el. De ez sosem segített, ha fáradt vagyok hamarabb elalszom, de sűrűbben ébredek fel az este. Ha szellemileg fáradok el akkor is folyton jár az agyam. Ti mit tudnátok javasolni?



2013. nov. 19. 11:06
 1/2 anonim válasza:

Javaslom a citromfű és a macskagyökér teát, jó idegnyugtatók és altatók. Illetve próbálj meditálni, ha magadtól nem megy, itt van egy videó ami nekem segített: https://www.youtube.com/watch?v=fwCIUTXPWW8

Dr.Domján Lászlótól több hangfelvétel is fenn van youtube-on, az összes hasznos :) És kitartást! :)

2013. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ma kipróbálom, ugyanis tegnap is csak 1,5-2 órát aludtam. Magyarán reggel 7 körül sikerült elaludnom és 9 kor egm felkelnem. :(
2013. nov. 20. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!