Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Allando ehsegerzet. Amiota...

Allando ehsegerzet. Amiota savcsokkentot szedek nincs savam es folyamwtosan korog a gyomrom es üresnek erzem állandoan. Van valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ppi gyogyszert szedni elmult a savam de azota dolyamatosan korog a gyomrom hogy ehes vagyok.mitol lehet ez?
2013. nov. 21. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor miért szedsz sav csökkentőt ha nincs savad?

Vagy ha mégis szükséges,csökkentsd.

2013. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amiota szedem azota nincs mar savam csak iszonyat ehsegerzet es korog a gyomrom
2013. nov. 21. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olyat még nem tapasztaltam, hogy savcsökkentővel éhesnek érezném magam. Pont ez a baj, ha savcsökkentőt veszek be, akkor emlékeztetni kell magam, hogy evésidő van, mert nincs éhségérzetem.
2013. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Savlekötő helyett megpróbálhatnál valami gyógynövényes nyugtatót vagy pl. citromfű teát inni, ugyanis nálam az állandó éhségérzetet a stressz váltotta ki! Ezen kívül vitaminokat is szedhetnél, enni pedig mértékkel, inkább többször keveset.
2013. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!