Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen sápadt, és...

Miért vagyok ilyen sápadt, és fáradékony mostanában?

Figyelt kérdés

Nyáron egész jól voltam még sportoltam is..de most hogy elkezdődött a szeptember,és középiskolás lettem egyre fáradtabb vagyok mindig..6től fél4-ig iskolában vagyok,utána nincs erőm tanulni..a jegyeim se a legjobbak mostanában..Alapvetően ellustultam ,mindig azt érzem fáradt vagyok mostanába..nyáron egész jó színem volt jártam úszni..de mostanában sajnos 11ig vagy fél12 ig fennt szoktam lenni,akkor tanulok, hétvégén se járok nagyok sehova..és reggel iszonyatosan sápadt vagyok,csak a pirosító segít..a szemeim pedig karikásak(bár azok alapból olyanok):)

A vérképem egyébként rendben van,egy hónapja voltam vérvizsgálaton,vashiányos voltam régen de most éppen határértéken voltam! Sokszor ha felkelek hirtelen elkezdek szédülni.


2013. nov. 22. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Kevés vitamint eszel.
2013. nov. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!