Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Telefonfüggő vagyok? Mit...

Telefonfüggő vagyok? Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Egész nap azt nézem hogy ki írt nekem meg blogokat olvasok telóról és chatelek meg facebookozok..ha a barátaimmal vagyok (ami gyakran van mert alapból társasági ember vagyok) vagy edzésen vagyok akkor nem de ha mondjuk hétvégén otthonnvagyok meg ha d.u. Hazaérek nem tudom abbahagyni a telefonozást és képtelen vagyok tanulni (amúgy jó tanuló voltam) de most már nem tudok elszakadni a telómtol ha nincs programom akkor csak telefonozok a szüleimnek nem merek szólni mert akkor elveszik vagy letiltatják a netet, erre amúgy már volt példa és akkor egyszerűem rosszul éreztem magamat..mintha valami űr lett volna..függő vagyok? Mit tehetnék hogy el tudjak szakadni a telómtól? Az a baj hogy mindig tanulás helyett telefonozok.
2013. nov. 24. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, függő vagy, de már legalább felismerted.

Keress magadnak más hobbit, és állj át rá, legalább fokozatosan: olvass, hallgass zenét, nézz filmet, kirándulj, ülj be a barátaiddal egy jó cukrászdába/teázóba, menjetek moziba, színházba...

Mozdulj ki, élőben legyél a barátaiddal, ne a chaten!

És tanulj, különben már most elszúrod a jövődet, de nagyon!

2013. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Már megtetted az első lépést! Felismerted és be mered vallani.

Ugyanígy voltam én is. Megtettem az első lépést! Lecseréltem a telefonomat hagyományos mobilra. És nagyon jól érzem magam. Egyáltalán nem hiányzik!

Az egyetlen lehetőséged, ha valóban változtatni akarsz, hogy az okostelefont cseréld vissza hagyományosra!

2013. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak lejjebb kellene adnod a telefonozásból vagy, ha nem megy, akkor ne menjen semminek a rovására. Szabadidődben pedig báit. Szerintem fel kellene állítadod egy fontossági sorrendet hosszú/rövidtávra. Mérlegelj szerintem.
2013. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem is a telefoncsere lenne a megoldás!:)Vagy ha találnál magadnak egy jó kis hobbit!:)De szerintem ezzel a problémával nem csak te vagy így!
2013. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* Szabadidődben pedig bármit.
2013. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell telefont cserélni, csak a netet kell letiltani.
2013. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha más elfoglaltságot keres az a lényegen nem változtat. Azzal is el fog menni az idő , és tanulás ugyanúgy marad :)
2013. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A net letiltása nem megoldás!Mai világban alapvető dolog az internet!
2013. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A telefonnetet nyugodtan le lehet tiltani! Egy kis talpraesettséggel mindent meg lehet oldani nélküle is. (tapasztalat, ex-telefonfüggő)
2013. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!