Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Ez normális?

Mit tegyek? Ez normális?

Figyelt kérdés

Októberben balesetet szenvedtem, eltört egy csigolyám. 5 nap után hazaengedtek a kórházból, és szigorúan feküdnöm kell.

Már a második hónap elején vagyok, és nagyon kényelmetlenül kezdem érezni magam : Mivel egész nap feküdnöm kell, nem voltam friss levegőn egy hónapja, táplálkozásom rendszertelen, az alvás is, teljesen átváltottam éjeli életmódra. Gyakran fáj a fejem, és nem egyszer émejgek is, pedig ez korábban nem volt jellemző. Mivel éjjel fenntvagyok, d.u 5-6 ig alszom, szinte sötétségben élek. Mivel korábban bulizós, pörgős életet éltem, nagyon rosszul viselem a magányt. Komoly mentális problémákkal is küzdöm, jelenleg a hangulatomat a tv műsor meg a facebook határozza csak meg. Nagyon rosszul viselem a helyzetet, ha valaki valahogyan segítene, azt megköszönném !



2013. dec. 3. 04:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Még két hónapot kell ágyban töltenem !
2013. dec. 3. 04:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nyugtasson meg hogy két hónap mulva már rendben leszel. Nem mindenki úsz meg egy balesetet maradando serules nelkül.
2013. dec. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod privátban tudok küldeni orvos ismi elérhetőséget. Pont a gerinccel foglalkozik, és bár hosszú a sor (várakozás, be van táblázva), ha valamit elcsesztek az orvosok azt ő látni fogja. Kell vinned majd minden röntgent stb., ha van. Testvérem felesége is lebénult volna egy baleset után, mert az orvosok semmit sem tudnak a gerincről és annak helyrehozásáról... ^^;
2013. dec. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi de a gerincemmel most(!) nincs gond. Itt más a probléma. Azért rendes tőled :)
2013. dec. 3. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!