Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 500 darab hasprés mennyir...

Napi 500 darab hasprés mennyire számít egészségesnek? Kockás hasat szeretne öcsém.

Figyelt kérdés

Szinte már-már kényszeresen csinálja, naponta 500! darab szabályos hasprést csinál, bordásfalon 50 db nyújtást lábbal, súlyzózik is. Régebben (16 éves korában) fogyózott mert kövér volt, akkor járt pszichológusnál is és azt mondták depressziós azért eszik ennyit. Aztán elkezdett nagymértékben fogyózni napokig alig evett 180 centiméterhez lefogyott 62 kilóra az eredeti 85-ről. Akkor napokig koplalt,

mostanság az utóbbi hetekben pedig ebbe a gyúrásba esett bele és kényszeresen hajtja magát. Azt mondja hogy ronda és gyűlöli a testét. Szerintetek nem sok egy kicsit az edzésterve? Ja meg elkezdett úgy enni mint egy dilis számolgatja hogy miben mennyi ehérje, szénhidrát van. Zsírt nem eszik, kényszeresen fogyasztja magáról a zsírt, mert azt mondja anélkül nem lesz szálkás stb



2013. dec. 3. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Múlthéten töltötte be a 21 éves kort!
2013. dec. 3. 19:28
 2/4 anonim ***** válasza:
500 sok kezdesnek, serve is lehet aztán megnézheti magát műtét után.... Pszichologussal kéne konzultálni. Ha rendesen eszik semmi gond vele a koplalassal már annál inkább. De az ocsed nem kiegyensúlyozott ember...lelkileg.
2013. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt hülyeség.


Egyáltalán nem sok amit csinál. Ha minden nap edz több mint 2 órát, akkor már elgondolkodnék hogy ez rengeteg idő és nem természetes ha valakinek ennyi szabadideje van. De azért az hogy orvoshoz kéne vinni mert felülésezik? Hát már a portán kiröhögnek titeket!


De 500 felülés nem tűnik túl soknak. Én dagadt vagyok, és én szoktam 5x30-at, már ha rávisz a lélek. Ha valaki sportos, az 5x100 szerintem semmi.

2013. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A sok barom ember aki nem ért hozzá!!!!

A haspréstől nem lehet sérve.A hasprés és a felülés teljesen más a felüléstől ténylegesen lehet sérvet kapni viszont a hasprést direkt azért találták ki mert nem lesz tőle az embernek semmi baja.Viszont a napi 500 kicsit durva naponta elég MAX 100 is...De ha nagyon gyúrni akar akkor 150-200.Szerintem csak fél,hogy egyszer vissza hízik és ezért pánik szerűen folyamatosan tornázni akar,hogy megtartsa a mostani alakját..Azt ajánlom ,hogy dícsérjék meg őt mennyire sokat fogyott és ha rondának tartja magát akkor segítsenek neki ebbe mégpedig úgy,hogy jó dolgokat kihangsúlyozzák.Minnél több dícséretet kap annál jobban fogja magát érezni ..ha ez se válik be akkor pszihológus...

2014. máj. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!